Napisz do nas
Grohe Brilliant

GROHE to światowy lider, oferujący kompleksowe rozwiązania do łazienki i kuchni.

Od 2014 roku jest częścią portfela marek LIXIL, pioniera w dziedzinie produktów wodociągowych i budownictwa. Nasza misja to dostarczenie „Czystej radości z wody” poprzez produkty oparte na wartościach jak jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój.Wysiłki marki koncentrują się na nieustannym doskonaleniu produktów wyposażenia łazienek oraz kuchni, aby zapewnić najlepsze doświadczenia użytkowania i radość z codziennych czynności.

oferta producenta obejmuje szereg produktów i usług z portfolio GROHE QuickFix, GROHE Professional oraz podmarki premium GROHE SPA, które skutecznie poprawiają jakość życia. Odpowiadamy na specyficzne potrzeby profesjonalnych partnerów biznesowych oraz różnorodnych grup docelowych, zapewniając kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Jako firma o głębokim związku z wodą, aktywnie wspieramy strategię oddziaływania LIXIL, podejmując działania mające na celu oszczędzanie zasobów.Wdrażamy produkcję neutralną pod względem emisji CO2,  

eliminujemy plastik z opakowań produktów i stosujemy zaawansowane technologie oszczędzające wodę i energię, takie jak np. GROHE Everstream. Dzięki innowacyjnemu hybrydowemu ekosystemowi komunikacji GROHE X, dostarczamy branży nowe impulsy. Bez względu na to, czy to poprzez cyfrowe doświadczenia marki, fizyczne interakcje w GROHE X Brand & Communication Experience Center w Hemer w Niemczech, czy też poprzez innowacyjne podejście do „rzeczywistości dla wszystkich i wszędzie” – GROHE zawsze pozostaje na czele innowacji, gotowe sprostać wyzwaniom przyszłości.