Napisz do nas
Villa_in_Vilnius_Terrasse

Agrob Buchtal pracując z gliną od 1755 roku, ma pełną wiedzę na temat materiału i sposobu wytwarzania najwyższej jakości kamionki, gresu porcelanowego i ceramiki.

W czterech niemieckich zakładach produkcyjnych stale udoskonalane są receptury, mieszając glinę, skaleń, szamot, kaolin i wodę. Przechodząc od plastycznej do twardej w dokładnie monitorowanych procesach wypalania, glina jest naturalnym materiałem o nieskończonych możliwościach wytwarzania wyrobów ceramicznych, które przyczyniają się do uczynienia architektury trwałą, zrównoważoną i piękną

Produkty Agrob Buchtal mają szerokie zastosowanie. I wewnątrz i na zewnątrz. Od domów prywatnych po muzea. Od hoteli po szpitale. Od restauracji po biura. Od sklepów po baseny. Od podłóg w łazienkach po fasady budynków. Fabryka wykonuje płytki podłogowe, ścienne i elewacyjne o dowolnym przeznaczeniu. Produkuje także wszelkiego rodzaju elementy specjalne, aby spełnić niemal wszystkie specyficzne wymagania, niezależnie od tego, czy jest to kształtka do basenu, czy zintegrowany system prowadzenia dla osób niedowidzących.

Niezależnie od doskonałości produktów, firma wierzy, że to ich właściwe zastosowanie przynosi największe korzyści. Dlatego wartość współpracy i dzielenia się wiedzą jest nieoceniona. Zdając sobie sprawę, że każdy projekt jest inny. Specjalizują się w nietypowych rozwiązaniach, oferując wsparcie na każdym etapie projektu – od koncepcji po realizację. Zapraszają do dialogu, gotowi służyć swoją wiedzą i doświadczeniem, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego projektu architektonicznego.