Napisz do nas

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Data wprowadzenia w życie: 01.04.2024

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Niniejsza Polityka Prywatności określa, w jaki sposób zbieramy, wykorzystujemy, utrzymujemy i ujawniamy informacje zebrane od użytkowników (dalej „Użytkownicy”) naszej strony internetowej (www.italceramik.pl). Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy strony internetowej oraz wszystkich produktów i usług oferowanych przez nas.

Informacje osobiste

Możemy gromadzić informacje osobiste od Użytkowników w różny sposób, w tym, między innymi, gdy Użytkownicy odwiedzają naszą stronę, dokonują zamówienia, wypełniają formularz, subskrybują newsletter, reagują na ankietę, wypełniają formularz i w związku z innymi działaniami, usługami, funkcjami lub zasobami, które udostępniamy na naszej stronie. Użytkownicy mogą być proszeni o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, adresu pocztowego, numeru telefonu i innych informacji

Niestandardowa treść i zachowanie

Nasza strona może korzystać z ciasteczek i/lub innych technologii śledzenia w celu gromadzenia informacji o działaniach użytkowników na naszej stronie oraz zwiększenia jakości naszej witryny. Użytkownik może ustawić przeglądarkę internetową tak, aby odmawiała wszystkich plików cookie lub aby informowała o wysłaniu pliku cookie. Jeśli Użytkownik to zrobi, niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.

Wykorzystanie zebranych informacji

Nasza firma może zbierać i wykorzystywać informacje osobiste Użytkowników w następujące sposoby:

Do obsługi i ulepszania naszej strony: Możemy potrzebować informacji, aby odpowiedzieć na Państwa zapytania, obsłużyć zamówienia lub przetworzyć płatności.

Do wysyłania regularnych e-maili: Możemy używać adresu e-mail do wysyłania Użytkownikom informacji i aktualizacji dotyczących ich zamówienia. Możemy także używać adresu e-mail do odpowiadania na ich zapytania, pytać o ich opinię, lub przesyłać im informacje dotyczące firmy, produkty, promocje, konkursy i wiele więcej. Jeśli Użytkownik zdecyduje się zrejestrować na naszą listę mailingową, otrzyma wiadomości e-mail, które mogą zawierać wiadomości informacyjne, aktualizacje, informacje o produktach lub usługach, itp. Jeśli w każdym czasie Użytkownik chce zrezygnować z otrzymywania przyszłych wiadomości e-mail, podajemy szczegółowe instrukcje dotyczące rezygnacji na dole każdej wiadomości e-mail.

Ochrona informacji osobistych

Nasza firma podejmuje odpowiednie środki bezpieczeństwa, fizyczne, elektroniczne i proceduralne, aby chronić informacje osobiste przed nieupoważnionym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem.

Udostępnianie informacji osobistych

Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie wynajmujemy informacji osobistych użytkowników innym stronom. Możemy dzielić się ogólnymi skupionymi demograficznie informacjami nieidentyfikującymi osobowo użytkowników z naszymi partnerami biznesowymi, zaufanymi firmami i reklamodawcami do opisanych powyżej celów.

Zgoda użytkownika

Korzystając z naszej strony internetowej, Użytkownik wyraża zgodę na niniejszą politykę prywatności.

Aktualizacje polityki prywatności

Nasza firma ma prawo zaktualizować niniejszą politykę prywatności w dowolnym momencie. Zachęcamy Użytkowników do regularnego sprawdzania tej strony w celu zapoznania się z wszelkimi zmianami, aby być na bieżąco z tym, w jaki sposób pomagamy w ochronie zebranych informacji. Akceptując niniejszą politykę, Użytkownik wyraża zgodę na regularne sprawdzanie polityki i informowanie się o wszelkich zmianach.

Kontakt z nami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki Prywatności, praktyk tej witryny, lub Państwa stosunków z nami, prosimy o kontakt na kontakt@italceramik.pl