Napisz do nas
piastrelle-effetto-pietra_Porfirica-Aglo-Black_Aglo-Grey-

Coem to synonim wysokiej jakości w produkcji ceramiki Made in Italy.

Od lat stawiając na utrzymanie stałego poziomu jakości, płytki podłogowe i ścienne Coem nieustannie zdobywają uznanie na światowym rynku. Dzięki ciągłym udoskonaleniom technologicznym oraz badaniom stylistycznym, każdy produkt marki Coem jest wyrazem pasji i zaangażowania w tworzenie powierzchni o niezrównanym wzornictwie i trwałości

Podnoszenie jakości dóbr wyprodukowanych we Włoszech to jedno z kluczowych założeń marki Coem. Włoskie płytki, których cechy doskonale odpowiadają najbardziej wewnętrznemu znaczeniu wartości, takich jak: doskonałość projektu, jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska. Właśnie dlatego Coem zatwierdził wraz z Confindustria Ceramica kodeks etyczny oparty na przejrzystości i jasności pochodzenia gresu porcelanowego oraz zastrzegający używanie cenionego znaku „Ceramics of Italy” wyłącznie dla produktów ceramicznych wytwarzanych we Włoszech: co oznacza, że ma on zastosowanie do całej oferty płytek Coem.

Ich innowacyjny duch, połączony z bogatym dziedzictwem tradycji ceramicznej, czyni markę liderem w branży projektowania podłóg i płytek.

Kreatywność i badania są kluczowymi elementami w procesie tworzenia marki Coem. Inspirując się naturą i jej niepowtarzalnym pięknem, Coem projektuje płytki, które są idealne zarówno do użytku w domach, jak i w przestrzeniach publicznych.Dzięki produktom marki Coem, wnętrza stają się nie tylko miejscami wyjątkowymi i niezapomnianymi, ale także nabierają wyraźnego charakteru i subtelnej elegancji, co sprawia, że każda przestrzeń staje się oazą spokoju i piękna.