Napisz do nas
Ceramica-Fioranese_SenzaTempo_Rosso-Persia

Fioranese, z długą tradycją sięgającą 50 lat w produkcji ceramiki, stale poszukuje nowych stylów i rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projektuje płytki podłogowe z gresu porcelanowego, tak aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby współczesnego świata, który stale się zmienia i rozwija. Bazując na korzeniach tradycji ceramicznej, nieustannie eksperymentuje i bada, by tworzyć płytki, które nie tylko spełnią funkcjonalne potrzeby, ale także staną się elementem designerskiego wyrazu każdego wnętrza.

Jako czołowy producent płytek podłogowych z gresu porcelanowego, Ceramica Fioranese nieustannie dąży do doskonałości w każdym aspekcie swojej działalności. Zaangażowanie w jakość i innowacyjność przekłada się na produkty, które nie tylko cechuje niezwykła trwałość i estetyka, ale także odzwierciedlają nieustanną chęć rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań. Zespoły projektowe i badawcze stale pracują nad doskonaleniem produktów, co pozwala wprowadzać na rynek coraz bardziej oryginalne i funkcjonalne rozwiązania. Dążąc do tego, by płytki nie tylko spełniały oczekiwania klientów,

Marka Fioranese  nieustannie dąży do nadania naszym płytkom podłogowym i ścianom z gresu porcelanowego wyjątkowego charakteru, który idealnie łączy w sobie piękno z praktycznością. Ceramika przekształca przestrzeń życiową, sprawiając, że staje się ona nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i dostosowana do potrzeb użytkowników. Zmieniające się style życia i potrzeby są dla nas źródłem inspiracji, dlatego nasze płytki są projektowane tak, aby wnętrza nabrały duszy i stały się miejscem, które nie tylko zachwyca, ale także inspiruje i sprawia, że każdy czuje się w nich komfortowo.