Napisz do nas

O nas

20240313_152824

ITALCERAMIK, witamy!

ITALCERAMIK to firma, która działa nieprzerwanie od 1991 roku. Naszym głównym celem jest promowanie nowoczesnej włoskiej technologii w aranżacji wnętrz oraz realizacji inwestycji użyteczności publicznej. Od samego początku stawiamy na zaangażowanie i jakość, co pozwala nam z powodzeniem współpracować zarówno z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi, jak również z generalnymi wykonawcami, architektami, projektantami.

Jakość to dla nas nie tylko doskonały produkt, lecz także profesjonalizm w obsłudze oraz umiejętność spełniania oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem największych włoskich producentów gresów, w tym: Casalgrande Padana, Florim oraz Imola Ceramica.

W naszej ofercie znajdują się także płytki gresowe i ceramiczne, a także mozaiki innych cenionych producentów, takich jak Italgraniti, Rako, Agrob Buchtal, Saime, Fioranese, Coem, Ariostea. Dodatkowo oferujemy armaturę i ceramikę łazienkową renomowanych marek, takich jak Laufen, Grohe, Damixa.

Oprócz bogatej oferty gresów, spieków wielkoformatowych i mozaik do aranżacji wnętrz mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej, oferujemy płytki techniczne i przemysłowe o podwyższonej wytrzymałości, płytki basenowe, płytki do salonów samochodowych, rozwiązania z zakresu elewacji wentylowanych.