Napisz do nas

Obsługa Inwestycji

Florim_Neutra

Realizujesz inwestycję?

Nasze Biuro Obsługi Inwestycji to nie tylko zespół doświadczonych specjalistów, ale również solidny partner w każdym projekcie budowlanym.

Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w sektorze budowlanym, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji. Od pomocy w doborze odpowiednich materiałów, poprzez projektowanie i aranżację wnętrz, aż po kwestie techniczne związane z ułożeniem płytek. W sposób odpowiedzialny angażujemy się w każde nawet najbardziej wymagające wyzwanie.

Jako bezpośredni dystrybutor m.in. wiodących producentów płytek, takich jak Casalgrande Padana, Florim, Imola Ceramica, Italgraniti, Rako pozwala nam to oferować także wsparcie techniczne specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem. Możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najwyższej jakości produktów, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Nasi doradcy chętnie pomogą we wszelkich pytaniach czy potrzebach dotyczących projektów inwestycyjnych. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego, gwarantując satysfakcję naszych partnerów oraz sukces realizowanych projektów.

Skontaktuj się z nami:


Bartłomiej Wydra +48 602 450 420


Robert Wydra +48 793 075 175


Alina Miklewska +48 515 986 039


Bartosz Okomski +48 697 015 035


inwestycje@italceramik.pl