Napisz do nas
Heritage Aqua

Florim to marka wyznaczająca trendy w produkcji płytek.

Florim to marka wyznaczająca trendy w produkcji płytek. Wrodzona pasja do piękna i wielka determinacja sprawiły, że Florim rzucił wyzwanie innym, dzięki czemu udało się przekształcić to, co wszyscy nazywają kafelkami, w element projektu. Historia Florim od prawie 60 lat, zakorzeniona w ceramicznej dzielnicy Włoch Sassuolo (MO), łączy się z międzynarodowymi trendami obecnymi dzięki przywództwu Claudio Lucchese i produktowi Florim, który jest wysokiej klasy i rozpoznawalny na rynkach na całym świecie.

Kiedy wrodzona dbałość o szczegóły i pasja do designu spotykają się z najnowocześniejszą technologią produkcji, rodzi się produkt Florim. Produkty ceramiczne Florim są wynikiem najbardziej zaawansowanych technologii produkcji połączonych z ciągłymi badaniami estetycznymi, dlatego też spełniają najróżniejsze potrzeby projektowe.

Grupa Florim to renomowane marki, które stanowią kwintesencję doskonałego designu. W jej skład wchodzą marki: Luxury Design, Contemporary Design, Architectural Design i Creative Design.

Luxury Design

Florim w poszukiwaniu wiecznego piękna, legendarny REX czerpie wsparcie z najcenniejszych darów natury. Oferuje zarówno ostentacyjny luksus, jak subtelnie wyrafinowaną elegancję z naciskiem na indywidualną przyjemność. Każda kolekcja ma swoją historię odzwierciedlającą różne trendy. Luxury Design Florim to eksploracja luksusu poprzez materiał, który jest rzadki, cenny i ściśle związany ze współczesnym stylem życia.

Architectural Design

Historyczny Floorgres to marka z pasją do architektury i designu. Oferta marki jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby nowoczesnego wzornictwa, techniki i ekologii. Sektory architektoniczne i projektowe łączą się poprzez odnowioną równowagę między człowiekiem a przyrodą.

Contemporary Design

Wszechstronne, dynamiczne, świeże produkty Contemporary Design Florim uwalniają kreatywność i nadają kształt Twoim przestrzeniom. Przeznaczone do wykończenia każdego miejsca w oparciu o Twój styl i osobowość. Różnorodność rozmiarów, rodzajów wykończenia i grubości sprawiają, że Contemporary Design Florim jest właściwą odpowiedzią nawet do zastosowań komercyjnych.

Creative Design

To marka Florim, w której jakość i kreatywność znajdują idealną równowagę. Projekt wyraża się poprzez ciągły dialog między poszukiwaniem kolorów, a naturalnie inspirowanymi zanieczyszczeniami tekstur, w których atmosfera projektu architektonicznego pasuje do wystroju wnętrza, tworząc prawdziwe wrażenia zmysłowe. Uważne przestudiowanie każdej części łączy się z eklektycznym osobistym wyrazem w sztuce kontrastów między tradycją a modernizmem.