Napisz do nas

Płytki do salonów samochodowych

20230324_101707

Jesteśmy dostawcą płytek gresowych do salonów samochodowych, zgodnie z wymaganiami standardów sieci dilerskich.

Nasze płytki gresowe charakteryzują się ulepszonymi powierzchniami, spełniając surowe wymagania użytkowe w salonach samochodowych. Zapewniają podwyższoną wytrzymałość, antypoślizgowość oraz odporność na oleje, gumę z opon, kwasy i zasady. Nasza oferta obejmuje także płytki przeznaczone nie tylko dla części ekspozycji, lecz również do strefy warsztatowej, myjni.

Jesteśmy zaangażowani zarówno w realizację nowych inwestycji, jak i w podnoszenie standardów już istniejących autoryzowanych obiektów. Wnikliwie poznajemy standardy i wymagania sieci. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki takiemu podejściu, kompleksowo obsługujemy dilerów oraz grupy dilerskie w Polsce i w Europie. Pomagamy przy nowo powstających obiektach, jak i tych dostosowywanych do standardów.

Wśród obsługiwanych marek znajdują się m.in.: TOYOTA, BMW, MINI, AUDI, SKODA, VW, SEAT, CUPRA, PORSCHE, HYUNDAI, STELLANTIS- FIAT, ALFA ROMEO, JEEP, PEUGEOT, CITROEN, DS, OPEL, FERRARI, MASERATI, MERCEDES, HONDA, NISSAN, RENAULT, DACIA, VOLVO, OMODA, KIA, FORD, MITSUBISHI, oraz SUZUKI.