Florim / ITALCERAMIK | Casalgrande Padana, płytki przemysłowe, płytki basenowe

Florim

Pasja, innowacja, rozwój

Wrodzona pasja do piękna i wielka determinacja sprawiły, że rzuciliśmy wyzwanie innym, dzięki czemu udało nam się przekształcić to, co wszyscy nazywają kafelkami, w element projektu. Historia od prawie 60 lat, zakorzeniona w ceramicznej dzielnicy Włoch Sassuolo (MO), łączy się z międzynarodowymi trendami obecnymi dzięki przywództwu Claudio Lucchese i produktowi wysokiej klasy rozpoznawalnemu na rynkach na całym świecie.

 

„Made in Florim” to dla nas gwarancja jakości, innowacji, włoskiego know-how i szczególnej dbałości o społeczną odpowiedzialność biznesu.

Długa historia do opowiedzenia przed gotowym produktem

Ci, którzy nie są głęboko zaangażowani w ceramikę, nie rozumieją, jak ważne jest nawet ziarno piasku. Dbałość o szczegóły jest dla nas wszystkim. Kiedy wrodzona dbałość o design spotyka się z najnowocześniejszą technologią produkcji, rodzi się produkt Florim. Wymaga on zatem pasji, kreatywności, cierpliwości i badań.

Produkty ceramiczne Florim są wynikiem najbardziej zaawansowanych technologii produkcji połączonych z ciągłymi badaniami estetycznymi dlatego też spełniają najróżniejsze potrzeby projektowe.

Grupa Florim posiada jednostki produkcyjne, spółki i partnerstwa w Europie, Ameryce i Azji oraz dystrybuuje na całym świecie pod markami Floor Gres, Rex, Cerim, Casa dolce casa - Casamood, kamień FLORIM, CEDIT - Ceramiche d’Italia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej