Mozaiki

Mozaiki

Mozaiki to dekoracje wykonane z drobnych elementów szkła lub ceramiki. Ze względu na swoją niebanalną estetykę od wieków stanowią element zdobiący wnętrza. Obecnie, dzięki nieograniczonym wprost możliwościom kolorystycznym oraz przeróżnym kształtom, wykonywanym również ręcznie, mogą tworzyć ciekawe ornamenty lub nawet wysublimowane obrazy. W pomieszczeniach, zwłaszcza tych narażonych na stały kontakt z parą wodną, mozaika może stanowić oryginalną alternatywę dla tradycyjnych okładzin ściennych.

Trend Group

Trend Group to włoska fabryka mozaiki, która w swojej ofercie posiada zarówno mozaiki szklane, konglomeraty szkła, kwarcu i granitu, jak również -dla najbardziej wymagających klientów - produkty pokryte złotem w wersji białej, żółtej lub platyną. Różnorodne kształty, faktury, kolory pozwalają zaspokoić potrzeby niemal każdego klienta.

Trend Group, jako jeden z wiodących producentów mozaiki na świecie, wykazuje wyjątkową zdolność do łączenia podstawowych zasad włoskiej tradycji, szacunku dla zasobów Ziemi z technologiczną innowacyjnością. Od momentu powstania, w 2000 roku, Trend Group zyskało miano prekursora nowego podejścia do rozwoju produktu. Realizując przekonanie, że ekologiczne podejście nie musi być zmarginalizowane w dążeniu do wielkiego stylu oraz piękna, fabryka stawia na mniejsze zużycie surowców przy zachowaniu trwałości i wysokiej jakości produktów.

Starając się nieustannie o tworzenie unikalnych rozwiązań Trend Group rozpoczęło współpracę z rodziną Orsoni, synonimem kunsztu rzemiosła w zakresie ręcznego tworzenia swoistych dzieł sztuki wykonanych ze szklanej mozaiki o niepowtarzalnych kolorach, strukturach oraz odcieniach, które splatają się w kompozycje pełne harmonii. Ciągły rozwój nowych linii produktowych pozwala fabryce Trend na zaspokajanie potrzeb współczesnych projektantów, architektów oraz artystów.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej